III. ročník zná staronového vítěze ... králi stříbrského písku jsou kluci z TaStru

Klukům z TaStru se dnes povedlo obhájit vítězství z předchozích dvou ročníků ligy a stává se tak již potřetí vítězem Stříbrské beachové ligy! GRATULUJEME!!!
Zápas byl i před nepříznivé počasí velkou podívanou a všichni příchozí diváci si tak přišli na své, když viděli velmi napínavou bitvu na tři sety. První set ovládly holky z týmu KuKaČky a zvítězily v něm 21:17.
V druhém setu se role otočila a TaStr Janu s Radkou přehrál 21:15.
Rozhodující set se hrál za deště a větru a s těžkými podmínkami se oba týmy praly statečně a předváděly i nadále úchvatné výměny, jako v předchozích dvou setech.
KuKačky měly za stavu 14:10 čtyři matchbally, ale nepodařilo se jim ani jeden proměnit. Pak KuKačky čelily dvěma matchballům, které měli k dispozici Dan s Hopem. Úspěšně je odvrátily a opět si připravily dva matchbally pro sebe. TaStr je oba ustál a svůj třetí matchball proměnil a zvítězil 20:18.

Až proberu fotky, tak sem nějaké nasypu. A také mám video třetího setu od stavu 14:10 pro KuKaČky, tak se mi snad povede ho sem dát.

Skupina útěchy je již také rozehrána:

III. ročník (2016)

Prvním postupujícím do druhého kola PLAY-OFF jsou po zápase KU-KA-ČKY vs Mravenci v kredenci a výhře 2:0 KU-KA-ČKY.
Dál jsou i Kožousci, kteří si v dramatickém zápase poradili s Olgoj Chorchojem 2:1 (19:21, 21:18, 17:15).
Postup si zajistili i BESTYE po výhře 2:1 (21:17, 12:21, 15:7) nad HaLaLa.
TaStr v zápase se Šmudlinkama vyhrál 2:0 (21:19, 21:17) a jde do dalšího kola, kde se potká s BESTYEma. Šmudlinky v opravách narazí na HaLaLa.

TaStr zvládl i zápas v druhém kole a po výhře 2:1 (21:14, 20:22, 15:2) postupuje do dalšího kola.

V opravách uspěly Šmudlinky nad HaLaLa 2:1 (19:21, 22:20, 15:11) a mohou čekat na dalšího soupeře v opravách.

Sousedé po velmi dramatickém 2. setu uspěli v tiebreaku a porazili duo Malej&Velkej 2:1 (16:21, 24:22, 15:10). Malej&Velkej v opravách narazí na Olgoj-Chorchoj.

Duel vítězů skupin je tady! KOŽOUSCI vyhráli 2:0 (21:19, 21:15) nad SOUSEDY a v dalším kole narazí na TaStr.

Zápas Lištičky vs Pěkná těla dopadl lépe pro prvně jmenované, které po výhře 2:1 postoupily na KU-KA-ČKY, na které už ale nestačily a padly 0:2.

V opravách se poklali MalejVelkej s Olgojem a MalejVelkej výhrou 2:1 drží naději v opravách.

Lištičky pokračují opravným pavoukem dál po výhře nad Šmudlinkama 2:0 (2x 21:15) a čekají na soupeře, který vzejde ze zápasu MalejVelkej vs Sousedé.

Souboj prvních ze skupin byl vítezný pro TASTR, když po setech 18:21, 21:18 a 15:11 porazili 2:1 KOŽOUSKI. Kožousci se v dalším zápase utkají s KU-KA-ČKAma.

V opravě na sebe opět narazili Sousedé a Malej&Velkej, tentokrát nedali Malej&Velkej Sousedům sebemenší šanci a po jasném vítezství 2:0 (21:9, 21:7) jdou dál. Utkají se s Lištičkama.

V zápase KU-KA-ČKY vs Kožousci zvítězily 2:0 po setech 21:15 a 22:20 KU-KA-ČKY a v dalším kole budou soupeřkami TaStru v boji o přímý postup do finále! Kožousci si musí na soupeře v opravách počkat a bude to někdo z dvojice Pěkná těla a Bestye. Pěkná těla totiž porazili 2:0 Mravence.

Po nedělním zápase jdou dál Pěkná těla, vyhráli 2:1 nad Bestyema (19:21, 21:15 a 15:11).

Prvním finalistou je po výhře 2:0 družstvo TASTR. Kukačky jdou do oprav a musí si počkat na svého spoupeře pro opakovaný pokus projít do finále z druhé strany.

Dle informací z doslechu vyhrál sobotní zápas tým Pětká těla nad Kožouskama 2:1 a v neděli 25.9. od 16:00 si zahrají s Malej&Velkej, kteří postoupili dál poté, co se Lištičky rozhodly jim svůj vzájemný zápas kontumovat. Lištičkám za toto gesto moc děkuji a vážím si ho!

O účast ve finále si zahrají Ku-Ka-Čky proti Těkným tělům, kter ási poradila z týmem Malej&Velkej 2:0. Tedy máme už jasné složení na bedně, ještě tedy ve dvou zápasech rozlousknout, kdo jaký kov získá. Vamos.

Složení finále je po výhře Ku-Ka-Ček nad Pěknými těly 2:0 jasné a o zlato si tedy zahrají TASTR vs KU-KA-ČKY!